Belgelendirme
+90 212 702 40 00
Laboratuvar
+90 212 702 30 00
Laboratuvar > Spesifik Testler

Bebek Ürünleri Testleri

Kaliteli bebek ürünleri ve aksesuarlar bebeğin sağlık ve güvenliği bakımından çok önemlidir. Konfor ve oyuncaklar bebek dünyasında çok önemli şeylerdir. Piyasada bulunan birçok bebek ürünleri, onların ilgi alanlarına uyacak şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Bebek aksesuarları da onların eğlenmeleri ve iyi vakit geçirmeleri için aynı derecede önemlidir.

Oyuncaklardan bir banyo setine kadar bebeğin büyüme aşamalarında çok çeşitli bebek ürünleri kullanılmaktadır. Başlıca bebek ürünleri, bebek maması, bebek cilt bakım ürünleri, bebek bezi, bebek şampuanları, beşikler, bebek taşıyıcıları, güvenlik bariyerleri, karyolalar, biberonlar, bebek arabaları, ana kucakları, bebek oyuncakları, banyo küvetleri ve yüksek sandalyelerdir. Bu kadar geniş bir yelpazede tüketiciler, ürünlerin güvenli olduğundan ve bunlarla ilgili katı yasal düzenlemelere uyulduğundan emin olmak istemektedir.

Üretici firmalar da ürün kalitesi ve güvenliği konularında aynı hassasiyeti göstermektedir. Çünkü bir nedenle ürünün piyasadan geri çekilmesi, çok ciddi marka ve imaj problemleri yaratabilir.

Bu yüzden gelişmiş laboratuvarlar tarafından verilen bebek ürünleri test hizmetleri, hem üretici firmaların sürdürürebilir olmalarında hem de tüketicilerin ürünlere güven duymalarında önemli olmaktadır.

Test Süreci
İlk Değerlendirme

Başvuru alınır ve kuruluşun, hangi araçlar için nasıl bir hizmet almak istediğine dair yol haritası çizilir.

Test Süreci
Test İçin Hazırlıklar

Kuruluşun talep ettiği araçlar için uygun laboratuvar ortamı ve şartlar sağlanarak uzmanlarca gerekli ölçümler yapılır.

Test Süreci
Rapor Sunumu

Yetkili ve uzman mühendislerce; test, ölçüm ve analiz verileri için akredite onaylı rapor sunulması işlemi gerçekleştirilecektir.